multidisiplin

Multidisipliner Yaklaşım

Projelerimizde doğru, başarılı bir sonuç almak için Multidisipliner yaklaşım kaçınılmazdır. İmalat yaptığımız topraklara ait bir deyim der ki: “10 parmağında 10 marifet.” İşimizin gereği olarak bu vizyon ile 10 farklı disiplinde kendimizi geliştirdik ve Workshop oluşturduk.

Fikir Tasarım

Başarıyla tamamlanan ve iyi sonuç veren, göz kamaştıran hiçbir proje “tesadüf” değildir. Fikir Tasarım, projenin başlangıç noktasıdır. Sizi, markanızı, ürünlerinizi olabilecek en iyi şekilde anlatmak ancak sağlam bir temel ile mümkündür. Bu temel ise Fikir Tasarım’dır. Neyi farklı yapacağız? Müşterileriniz (ve/veya ziyaretçileriniz) kendisini nasıl hissetmeli? Markanızla ilgili neler düşünmeli? Bu soruları sorarak fikir çalışmasına başlar, güçlü bir beyin fırtınası ile sonuçlandırırız.

Grafik Tasarım & 3D Modelleme

Bünyemizde profesyonel Grafik Tasarım ve 3d Modelleme birimleri mevcuttur. Bu birimlerin tasarımcıları, zaman içinde kendi know-how’ını geliştirmiştir. Projeleriniz için öncelikle eskiz çalışmaları yapılır, üzerine düşünülür. Fikir yeterince olgunlaşmışsa eğer sırasıyla 2d Grafik Tasarım ve 3d Modelleme aşamalarından geçer. Karşılıklı müzakere edilmesi gereken durumlar olursa eğer tasarım tamamlanmadan önce bilgi ve görsel paylaşılır. Tasarım süreci tamamlanan proje, 3d Render olarak sunulur.

Dijital Baskı

Projelerimizin üretim sürecine tümüyle hakim olabilmek, doğru renkler ile çıktı almak, doğru zamanda proje tamamlamak ancak kendi makine parkurumuza sahip olmakla mümkün. Bu motivasyonla ihtiyaç duyabileceğimiz dijital baskıları bize sağlayacak tüm dijital baskı makinelerimizi edindik. Başta Indoor, Outdoor ve Latex olmak üzere farklı boya teknolojilerine sahip dijital baskı makinelerimizle hizmet veriyoruz.

Lazer ve CNC Kesim

Flambe arabası, stand, kiosk, özel etkinlik alanı gibi projelerin üretiminde Lazer Kesim ve CNC Router Kesim kullanımı kaçınılmazdır. Bu durumda fason çalışmak yerine kendi kesim departmanımızı kurup Lazer Kesim makinesi ve CNC Router makinesi edindik. Projelerinizi özelleştiren tüm detaylar kendi malzeme stoğumuzdan, kendi makinelerimizde bizim gözlemimizle kesiliyor ve montajlanıyor.

Ahşap İşleme

Ahşap, projelerimizde sık kullandığımız bir malzemedir. Dolayısıyla ahşap işleme işlerini de kendi bünyemizde kendi makinelerimizle yapmaktayız. İmalat departmanlarımızın hemen hepsinde olduğu gibi marangozhanemizde de mesleğini seven, profesyonel zanaatkarlar bulunmaktadır. Ahşap malzemeyi ağaç olarak temin edip her türlü forma sokabilecek know-how ve donanıma sahibiz.

Elektrik & Elektronik

Projelerimizin tasarım ve imalat sürecinde elimizdeki imkanlar ile yetinmek bizim için bir seçenek değildir. Dolayısıyla imalat yeteneğimizi, tasarımını yaptığımız ürünü aynen üretebilecek seviyede geliştirdik. Buna Elektrik ve Elektronik mühendisliği de dahildir. Bu anlayışla özel ışıklandırmalar, havalandırma sistemleri, elektronik devre yazılımları, mobil araç ve standlar için akü düzeneği vs. başta olmak üzere tasarımını yaptığımız projelerin tüm elektrik & elektronik işlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Mekanik & Tesisat

Flambe arabası ve stand projelerimizin imalatında iyi bir mekanik tecrübesi, kiosk ve sıcak içecek noktası gibi projelerimizde ise iyi bir tesisat tecrübesi şarttır. Bu donanımla birlikte daha endüstriyel çalışıyor, projelerimize gizli çekmeceler, yürüyen aksamlar, katlanabilir modüler sistemler, sıcak soğuk su tesisatı gibi eklemeler yapabiliyoruz.

Heykel Oyma - İşleme

Bünyemizde Heykel & Kalıp Atölyesi bulundurmaktayız. 3 boyutlu kalıp imalatı ve sıcak – soğuk döküm yapıyoruz. Fiberglas, plastik, alçı gibi malzemeler başta olmak üzere birçok endüstriyel malzemeyi işliyoruz. Projelerimizde ihtiyaç halinde kalıp atölyemizde Dummy Heykel imalatı gerçekleştiriyoruz.

Sterilizasyon

Müşterilerimizin büyük çoğu gastronomi sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. Buradan doğan sorumluluğumuzun farkındayız. Tüm projelerimizi teslimattan önce temizliyor, sterilize ediyor ve bu şekilde teslim ediyoruz. Flambe arabalarında veya ihtiyaç duyan bazı projelerde sürekli sterilizasyon düzenekleri de sağlayabiliyoruz. Böylece teslim ettiğimiz ürün kullanılarak gönül rahatlığıyla servis yapılabiliyor.

Lojistik Tecrübe

Ticari görüşmelerimizi 4 farklı dilde yapabiliriz. Dünyanın tüm ülkelerinden sipariş kabul ediyor ve ulaştırıyoruz. Bugüne dek teslim ettiğimiz bir çok proje dünyanın farklı ülkelerine teslim edildi ve kullanılıyor. Güvenli paketleme, lojistik, gümrük mevzuatı ve sahip olunması gereken resmi izinler konusunda know-how sahibiyiz.

Copyright © 2020 Horeca Stand Kiosk bir  Clipartist girişimidir.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?