Tasarlıyoruz

[dt_fancy_separator separator_style=”double” separator_color=”custom” el_width=”20″ custom_separator_color=”#dddddd”]

Tasarım, görsel iletişimin en etkili yoludur. Etkileyici, akılda kalıcı bir tasarım, mecrası ne olursa olsun amacına ulaşır. Clipartist Tasarım Stüdyosu; Grafik tasarım, 3d Tasarım, Web Tasarım, Proje & Fikir Tasarım hizmetleri vermektedir.

GRAFiK TASARIM

Tasarımı olmayan reklam çalışması yok hükmündedir. “İyi” bir tasarıma sahip olmayan reklam çalışmasına “israf” denilebilir. Reklamınızın grafik tasarım kalitesi, reklamın ne kadar büyük bir alan kapladığından ve/veya hangi mecrada yayınlandığından çok daha önemlidir. Etkileyici ve akılda kalıcı bir grafik tasarıma sahip olmayan proje ister çizgi altı – ister çizgi üstü olsun, başarısızdır, yeterince amacına ulaşmayacaktır.

Hedef kitlenizi okuyup anlayarak, iyi bir fikir üzerine inşa edilen profesyonel bir grafik tasarım ise yayın alanı ne ölçüde olursa olsun kitleniz tarafından anlatılır, paylaşılır ve büyür. Clipartist Reklam Tasarım Stüdyosu bu anlayışla hizmet vermektedir.

LOGO & KURUMSAL KiMLiK

Reklam çalışmalarında grafik tasarım, logo ve kurumsal kimlik ile başlar. Bir logoyu değerlendirmek için; ne kadar az ve öz çizgi ile sembozile ederek ne kadar çok şey anlattığına bakılır. Reklam çalışmasının satışa dönüşmesi için öncelikle güven vermek gerekir. Başarısız bir logo ile yapılan reklam projeleri gerçek performansını göstermez. İyi bir logoya ve kurumsal kimliğe sahip olmak, hem satışlarınızı, hem de prestijinizi arttırır.

Yeni kurulan veya logo değişimi düşünen kurumlar için bir briefing, projeye başlamak için yeterlidir. Dinler, anlar, tasarlar ve tamamlarız. Logo çalışmasını diğer kurumsal kimlik çalışmaları takip eder. Tüm kurumsal kimlik ürünleri birbiri ile tam bir uyum içinde olmalıdır. Kurumsal kimlik yalnızca logo ve kartvizit’den ibaret değildir. Müşterinize kestiğiniz faturanın tasarımı dahi gittiği yerde sizi temsil eder. Kitlenize dağıttığınız promosyon ürünleri, kurum içi ürünler, zarf, kartvizit ve diğer matbu ürünler kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak tam bir uyum ile tasarlandığında prestijinizi büyük ölçüde arttıracak, aynı zamanda satışlarınızı da etkileyecektir.

WEB TASARIM

Clipartist Grafik Tasarım Stüdyosu’nda webtasarım talepleriniz bir briefing ile projelendirilir. İhtiyaca göre E-Ticaret, Kurumsal Tanıtım Sitesi, Blog, Haber Sitesi vs. seçeneklerin tümü karşılanmaktadır. Süreç, tarafınıza taslak tasarım gönderilmesi ile başlar. Kurumsal kimliğinize uygun, ihtiyacı karşılayan, tablet ve telefon ekranlarına uyumlu – esnek – responsive tasarımınız tarafınızdan onaylandığında inşa süreci başlar. Web sitenizin arayüz tasarımını Uluslararası Altın Örümcek Web Tasarım Ödülü’ne sahip Front-End Developer personelimiz yapmaktadır.

Tamamlanan proje; kolay kullanım kılavuzu, kontrol paneli ve bilgileri, hosting paneli ve bilgileri, lisans purchase kodları ile birlikte tam teşekküllü bir paket olarak teslim edilir. Site sahibi dilediği gibi siteyi kontrol edebilir ve/veya güncelleme, içerik girişi, sosyal medya yönetimi gibi işlemler için danışmanlık talep edebilir.

3D MODELLEME & ANiMASYON

3D Modelleme bir 3D Tasarım programı ile bilgisayar ortamında somut olan nesnelerin ya da hayali karakterlerin 3 boyutlu görselleştirmenize ve onları değiştirebilmemize olanak sağlar. Henüz tasarım aşamasında olan bir proje 3d modelleme ile çizilip görselleştirilebilir. Modelleme geniş bir kavramdır ve 3 boyuta sahip olan her ürün 3d görselleştirilebilir. Organik modelleme, katı modelleme, karakter modelleme, mimari modelleme gibi birçok farklı alana sahiptir. Her biri kendi alanında 3 boyutlu çizim uzmanlığı ister.

Clipartist Tasarım Stüdyosu 3d modelleme ve görselleştirme siparişlerine vermektedir. Aynı zamanda üstlenmiş olduğu projelerin sunumlarını da 3d olarak yapmaktadır. 3d tasarım taleplerinde ürün modelleme, mimari modelleme, sunum render ve animasyon tanıtım filmi olmak üzere geniş bir yelpazede cevap vermekteyiz.

[/ult_ihover_item][/ult_ihover]

Örnek Projelerimiz

Dikkat: Bu internet sitesinde bulunan tasarımların tüm hakları Clipartist Reklam & Organizasyon’a aittir. 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası kapsamında koruma altında olup, izin almaksızın çoğaltılamaz, kopya edilemez, ödünç verilemez ve kullanılamaz. İş bu uyarı centilmenlik gereği not edilmiştir.
  • Hepsi
  • Etkinlik Projesi
  • Flambe Arabası Projesi
  • Kiosk Projesi
  • Kiosk Tasarımları
  • Projeler
  • Stand Projesi
  • Stand Tasarımları
  • Uncategorized @tr

Copyright © 2020 Horeca Stand Kiosk bir  Clipartist girişimidir.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?