Geleceğin Dilini Konuşuyoruz…

[dt_fancy_separator separator_style=”double” separator_color=”custom” el_width=”20″ custom_separator_color=”#dddddd”]

Clipartist; geleceği hedefliyor, bu yönde çalışmalar yapıyor ve sıradışı fikir ve projelerin en güçlü  reklam aracı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle sürekli olarak Ar-Ge yatırımı yapmaktadır. Çözüm ortağı ve müşterileri dahil tüm ekip çalışanları profesyoneller takımından oluşmaktadır.

Hayal ettiğiniz herşeyi tasarlayıp üretebileceğimizi ve imkansızın sınırlarında sörf yapmaktan hoşlandığımızı bilmeniz gerekir. Ülkemizde birçok yerli ve yabancı kuruluşun çözüm ortağı ve iş partneri olarak müşterilerimize her daim yenilikçi hizmetler sunmayı hedef alıyoruz.

Üstün kalite anlayışımız, talep edilen kalitesiz işleri reddedecek kadar cesur ve vazgeçilmez prensibimiz olmuştur. Bu ışıkta 7/24 hizmet sistemi oluşturmaktayız. Para kazanmanın; yapılan işin doğal getirisi olarak düşünmekte ve asıl mutluluğu aldığımız tebrik ve teşekkürlerle yaşamaktayız.

Clipartist Reklam & Organizasyon 20 yıllık deneyime sahip profesyoneller tarafından 2009 yılında İstanbul’da kuruldu ve faaliyete geçti. Türkiye’nin bir çok ilinde ve yurtdışında, özellikle fikirin öne çıktığı proje, imalat ve organizasyonlara imza attı.

Clipartist Reklam kurulduğu günden bu yana kendi enerjisi ile büyüme sürecini gerçekleştirmektedir. Bu süreçte yeni partnerler kazanmakta, sıradışı projeler oluşturmakta, olmazı olduran işlere imza atmaktadır.

Oops...
Slider with alias katalog not found.

Copyright © 2020 Horeca Stand Kiosk bir  Clipartist girişimidir.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?