Üretiyoruz

[dt_fancy_separator separator_style=”double” separator_color=”custom” el_width=”20″ custom_separator_color=”#dddddd”]

Clipartist Reklam dahili dijital baskı merkezine, demir atölyesine, marangozhanesine, heykel ve dummy döküm atölyesine sahiptir. Aynı zamanda; boyahane, cnc kesim atölyesi, offset baskı merkezi ve destekleyici diğer üreticilerden oluşan devasa bir çözüm ortağı ağı ile birlikte çalışmaktadır.

DAHiLi ÜRETiM

Clipartist Reklam en çok ihtiyaç duyduğu üretimhaneleri kendi bünyesinde oluşturmuş durumdadır. Bu atölyeler: Dijital Baskı Merkezi, Demir Atölyesi, Marangozhane, Heykel ve Dummy İşleme Atölyesi ve Folyo Uygulama Atölyesi’dir. Bünyemizde yapılan üretimlerin tamamı garantilidir. Tüm atölye personeli mesleğini seven, keyifle üreten sanatçılardan oluşturulmuştur.

MONTAJ & KURULUM

Şehirdışı – Yurtdışı üretim taleplerinde nakliyesi mümkün ve makul ise bünyemizde üretim yapıyoruz. Bu mümkün değilse öncelikle yurtiçinde, diğer durumlarda yurtdışında üretim yapmaktayız. Avrupa’da fuar kurulumunuz mu var? Büyük ölçüde yerinde üretiyor, montajlıyor ve maliyeti düşürüyoruz. Kıbrıs’da bir etkinlik mi yapıyorsunuz? Tasarımı İstanbul’da, üretimi Kıbrıs’ta yapıyoruz.

Montaj – demontaj işlerinde dünyanın her ülkesinde hizmet vermekteyiz. Her yıl tekrarlanan organizasyonlarınız için yerinde üretim ve saklama (depo) işlemlerini üstleniyoruz.

Kendi üretimhanelerimizde üretemeyeceğimiz talepler için Türkiye’nin ve dünyanın bir çok şehrinde çözüm ortağı olarak birlikte çalışmakta olduğumuz oldukca geniş bir network sahibiyiz.

[parallax_row direction=”fixed” enable_mobile=”parallax-enable-mobile” image=”971″]

Örnek Projelerimiz

Copyright © 2020 Horeca Stand Kiosk bir  Clipartist girişimidir.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?