Düşünüyoruz

[dt_fancy_separator separator_style=”double” separator_color=”custom” el_width=”20″ custom_separator_color=”#dddddd”]

Meslek olarak düşünüyoruz. Bu hizmet skalası başlıca: Ürün Satış ve Reklam Stratejileri, Pazarlama Ekibi Koordinasyon ve İK Hizmetleri, Saha Ekibi, Özel Projeler ve Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri’nden oluşmaktadır.

[parallax_row speed=”0.4″ image=”426″]

Tanıtımın temeli mekanik değil dinamik bir yapıya sahiptir, insan beyninin duygusal yapısına hitap etmesi sebebiyle çalışma içerisinde verilen mesajların çözümlenmesi de yine zihin üzerinde gerçekleşir. Bir tanıtım faaliyeti içinde iletişim gücünün yükseltilmesi ve istenen kaliteye ulaştırılması için izlenen belli stratejiler vardır. Bu tanıtım yaratıcılığı ön plana çıkarıp, hedef kitlesine doğru mesajı iletmesi açısından oldukça önemlidir.

Reklam stratejilerinde yaratıcılığın ön plana çıkabilmesi için düzenli bir pazar analizi ve sistematik araştırmaların ortaya konması neredeyse günümüzde bir şart haline gelmiştir. Bu koşullar sağlandığı takdirde tanıtım kampanyası üzerinde hata yapma riski elimine edilmiş olur, böylece kampanya üzerinde belirlenen stratejiler hedeflerine ulaşır. Clipartist ekibi tüm süreci üstleniyor, ürün satış reklam stratejinizi oluşturuyor.

Ürün teşhir standı üretim ve kurulum ve yönetim hizmetleri, etkinlik planlama, organizasyon, koordinasyon ve danışmanlık hizmetleri, pazarlama ekibi ve saha görevleri için danışmanlık hizmetleri, ayrıca tüm bu hizmetler için İK hizmetleri de vermekteyiz.

Tarafımıza verilen briefing ile çalışmaya başlarız. Swot analizi, fizibilite, araştırma ve analizler ile yol haritamızı çıkarırız. Bu süreçte ortaya çıkan fikirleri değerlendirir, en iyilerini projelendiririz. Projeye göre yalnızca fikir olarak veya tasarımı ile birlikte hazırlayıp sunum olarak tarafınıza teslim ederiz. Tarafımıza briefing verilmese dahi projeyi çalışmaya sıfırdan başlayıp sırasıyla analiz, fizibilite, fikir, planlama, tasarım, projelendirme, üretim, kurulum ve hatta ekip koordinasyonu ve ik hizmetlerine kadar üstleniyoruz.

[parallax_row speed=”0.4″ image=”259″]

Copyright © 2020 Horeca Stand Kiosk bir  Clipartist girişimidir.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?